İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE TAMP-YAMP-AYDES BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Yozgat İl Göç İdaresi Müdürlüğünde "Türkiye Afet Müdahale Planı", "Yozgat Afet Müdahale Planı" ve "Afet Yönetimi Destek Sistemi"bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

3 Aralık 2015 'te gerçekleşen toplantıya İl Göç İdaresi Müdür Vekili Mustafa Ürün, Yozgat İl Afet Acil Durum Müdürü Halil İbrahim İbiş, Planlama Zarar Azaltma ve İyileştirme Şube Müdürü Abdulkadir Karakoç, İl Göç Uzman Yardımcısı Mehmet Tüylü ve İl Göç Uzman Yardımcısı Murat Bekmezci katıldı.

Toplantıda  "Türkiye Afet Müdahale Planı", "Yozgat Afet Müdahale Planı" ve "Afet Yönetimi Destek Sistemi" konuları masaya yatırıldı.
İl Göç Idaresi Müdürlüğümüzce hazırlanan "Tahliye ve Yerleştirme Planlama Hizmet Grubu Planı" ve plan dogrultusunda yapılacak işlemler görüşüldü.

Halil İbrahim İbiş ve Abdulkadir Karakoç 26 adet "Yerel Düzey Hizmet Grubu Operasyon Planları"nın onaylanması aşamasından sonra gerçekleştirilecek olan masa başı ve diğer saha tatbikatları hakkında İl Müdürümüze ve Uzman Yardımcısı arkadaşlarımıza geniş bilgi verdi.
Kayıt: 3.12.2015
Güncelleme:28.12.2015
Paylaş


WS05